Bídotvorci

Z fb Zdeněk Gallina

„To jsme celý my. Teď se budeme fackovat, jestli Babišova nebo Fialova bída. Přitom je to bída obou dvou, protože jsou to eurohujeři.

Je to totiž eurounijní, politicky korektní, zelená a multikulturní bída. Nebejt Evropský unie, neměli by to ti naši tramtejlové odkud přitáhnout a mohlo bejt plus minus dobře, chvíli trochu líp, chvíli trochu hůř, jako to bylo vždycky.

Bez elektráren, pliváním na největšího dodavatele plynu, importem a vydržováním milionu hladovejch krků z pouští a pralesů, který nejsou schopný zatlouct hřebík, financováním rádoby ekologickejch nesmyslů, házením klacků pod nohy průmyslu a zemědělství, financováním zvrhlejch neziskovek, atd. se ničeho jinýho než bídy dočkat nemůžeme.

A ať si o Babišovi a Fialovi myslím cokoli, jsem přesvědčenej, že žádná z výše uvedenejch hifikundací není jejich nápad. Ale dobře jim tak, protože nemaj koule na to,aby alespoň řekli na plnou hubu, jak to je Nemluvě o tom, že by proti tomu něco udělali. Je to celý EUROUNIJNÍ BÍDA.

A pokud je potřeba to za každou cenu personifikovat, zmíním (z našich bídotvorců) v první řadě Jourovou, můžu pokračovat Zdechovským, Nýdrlem, Polčákem, Peksou, Šojdrovou, Štětinou, Teličkou a podobnejma individuama.
Nikdy nikdo, kdo je, byť s výhradama pro Evropskou unii, nemůže bejt můj kamarád. Proto jsem voliče demobloku svýho času nazval debilama a neodvolám to. Protože jsou to taky bídotvorci.“

Převzato od Zdeněk Gallina