Německo má (staro)novou vládu

Tedy spíše staronovou GroKo (Große Koalition) – velkou koalici CDU/CSU a SPD. Tu sice voliči v loňských zářijových volbách do Spolkového sněmu jasně poslali k čertu, ale touha kancléřky Angely Merkelové dále vládnou a současně touha socialistů zůstat u moci byla tak velká, že „Mutti“ opět akceptovala spojení se socialisty, jež patří přinejmenším šest sáhů pod zem. Ne-li ještě mnohem hlouběji.

Německo čekají nejisté politické časy včetně pokračující islamizace. A obloha potemňuje i nad Evropou. Šéfem berlínské diplomacie se totiž stal právě Martin Schulz. Mimo jiné politik, který lže, vyhrožuje státům V4 kvůli migrantům a rád by předělal EU podle vzoru někdejšího Moskevského komunistického bloku, tentokrát s Německem v čele. Bůh nás v takovém Eurosvazu a s takovým sousedem ochraňuj.

Autor: Piet F. Podaný. A jak dodává na svém FB Karolina Stonjeková:

„Jedna malá rada: až se zase budete stydět za svého prezidenta, premiéra, ministra, poslance, senátora, vesničana, souseda nebo prodavačku v krámě – která nevolila jak měla – mrkněte na fotku toho párečku níže.
On vás ten stud šmahem zase přejde!“

 

1 komentář

  1. M. Schulz ukázal německý pragmatismus v praxi, aneb jak si z huby udělat kdykoliv a jakkoliv kanál. Kde chce tenhle vrtichvost brát odvahu na to, aby vedl stigmatizované Německo do záhuby a s ním zglajchšaltovanou Evropu. Bohužel stává se jaksi signifikantní, že se všude k moci derou bezpáteřní darebáci, jejichž arogantní nestydatost – řečeno jazykem Dr. Strossmayera – kdyby nadnášela, létali by zde jako supi.

Komentáře jsou uzavřeny.