Názory: Proč jsem proti islámu

Proč jsem proti islámu:

 

1. ISLÁM JE NELIDSKÝ v tom nejširším možném pojetí lidství, které si dokážu představit. Naprosto popírá vše, co humanismus lidstvu přinesl.

2. ISLÁM JE LŽIVÝ, protože přikazuje v jeho jménu lhát. Ze lži nikdy nemůže vyrůst pravda.

3. ISLÁM JE NÁSILNICKÝ, protože svým stoupencům ukládá vést náboženskou válku všemi prostředky.

4. ISLÁM JE NESPRAVEDLIVÝ K NEVĚŘÍCÍM, protože přiznává muslimům práva, která ostatním upírá.

5. ISLÁM JE NESPRAVEDLIVÝ I K VĚŘÍCÍM, když muslimům přiznává práva, která jejich ženám upírá.

6. ISLÁM JE OTROKÁŘSKÝ, když umožňuje muslimovi mít otroky, či třeba sexuální otrokyně.

7. ISLÁM NENÍ NÁBOŽENSTVÍ, jako každé jiné, když jeho nedílnou součástí je právní i politická část. (Kdo tvrdí opak, viz 2)

8. ISLÁM JE PROTI VĚDĚNÍ, protože člověku upírá právo kritického myšlení, jež je hlavním motorem lidského poznání.

9. ISLÁM POPÍRÁ VŠE OKOLO NÁS, protože vše v našem známém Vesmíru se vyvíjí, jen islám je prý neměnný a dokonalý.

10. ISLÁM JE NETOLERANTNÍ, když nehodlá tolerovat nic jiného než sebe sama, tak si ani od nás žádnou toleranci nezaslouží.

Na tomto mém desateru nic nezmění ani to, kdyby mi Česká televize každý večer ukazovala lumpa, co bude tvrdit, že islám je krásný, bít ženy je správné a vepřové maso je fuj! Pravda se nedá umlčet. Pravda zvítězí. Láska nepotřebuje vítězit, tu buď máte, nebo nemáte ve svém srdci. Ti, co o jejím vítězství nejvíc mluví, jí rozdávají nejméně.

Převzato z FB stránky Jana Růžičky

2 komentáře

 1. Bůh je jenom jeden, tak jako otec a matka. Zda je tady nazýváme máma, v Anglii Mother, je jenom slovo. Takže i víra je jedna a odvíjí se od srdce a svědomí. Bludy typu : zabíjet nevěřící, jsou pozůstatkem středověku, kdy to dělali kvůli přežití. Atd.

  Pokud někde chodí lidé zahalení, může to být taky podmínkami k životu – v poušti se zahalení hodí, chtěla bych vidět jak tohle budou prosazovat ve Vietnamu, kde z vás teče v jednom kuse, díky obrovské vlhkosti.

  Na zemi je už tak přelidněno, že se za víru schovávají lidé, kteří chtějí kus žvance a víra je berličkou k zvěrstvu. Koneckonců, křižácké výpravy byly totéž.

  Ať vláda plká co chce, lidi se s nebezpečím islámských radikálů budou cítit ohroženi a nebudou souhlasit s něčím, co nakonec dopadne na ty nejníže žijící.
  Jde to bohužel i s nesmyslným zachraňováním dětiček v Africe, kdy se zvyšuje populace, aniž by měla co jíst. Dříve si to příroda regulovala sama. Teď děláme co se dá, aby jsme šli proti ní.
  Nechci tím říct, že pomáhat se nemá, ale snižování populace hladovějících by mělo jít ruku v ruce s pomocí. Takže bohužel sterilizace, sterilizace a ještě jednou sterilizace.
  Nebaví mne přispívat na AIDS nakažené děti, které se narodili jen proto, že jejich matky nemají přístup k antikoncepci.

Komentáře jsou uzavřeny.