„Bijte nácky!“ Městský radní ve Stuttgartu napaden levicovými extremisty

Sedmapadesátiletý městský radní ze Stuttgartu Eberhard Brett (AfD) byl ve čtvrtek večer se svou přítelkyní napaden skupinou 40 -50 levicových aktivistů. Obtěžovali je zprvu slovně, nadávkami do nacistů a podobně, posléze ho osmnáctiletý „bojovník za lepší svět“ udeřil do hlavy dřevěnou tyčí. Jeho přítelkyni jiný muž udeřil do zad. Záchranka pana Bretta odvezla do nemocnice. Pachatele policie zadržela … a posléze propustila.

Je „děsivé, kolik tupého, brutálního násilí“ se v Německu objevuje proti straně AfD, prohlásil zástupce strany a připomněl velký počet dalších útoků na členy a aktivisty.

Útoky německé „ANTIFA“ ultralevice proti členům AfD hraničí s terorismem: zapálení auta europoslankyně Beatrix von Storch, zapálení auto předsedkyně AfD Frauke Petry, vytloukání oken, nebo přepadení jiných dvou členů AfD na ulici. Nadávky a výhrůžky smrtí. Loni v květnu muselo 1400 policistů bránit místo sjezdu AfD před útoky 400 agresivních levicových demonstrantů, kteří účastníkům kongresu bránili dostat se dovnitř, zapalovali pneumatiky a házeli dělobuchy.

Stejnou strategii agresivního napadání názorových a politických oponentů, maskovanou za protifašistická hesla, používá ultralevice všude na světě. Pro samý hon na pravicové extremisty si západní společnost, traumatizovaná hrůzami druhé světové války, nevšímá, že tady sílí jiní, stejně nebezpeční extremisté. Levicový extremismus bují na univerzitách i v politice, stal se mainstreamem, který nikdo nechce vidět. Za jejich parazitováním na antirasistické a antifašistické rétorice se skrývá úplně stejný nenávistný a nebezpečný primitivismus.

 

 

http://www.focus.de/politik/deutschland/stuttgart-afd-stadtrat-in-stuttgart-vermutlich-von-linksaktivit-mit-holzlatte-verpruegelt_id_7048483.html