Den, kdy islámský teror vstoupil do Evropy – 11. března 2004

Je čtvrtek, půl osmé ráno. Tisíce obyvatel Madridu stejně jako každý den pospíchají do práce. V desítkách příměstských vlaků sedí lidé mířící za prací do města. Chvíli před tři čtvrtě na osm vybuchne během tří minut deset náloží ve čtyřech soupravách. Je to totální masakr: 191 mrtvých a dalších 1 858 lidí bylo zraněno. První velký teroristický útok v Evropě po 11. září.

Útok proběhl pár dní před španělskými volbami. V rozporu s předchozími průzkumy vyhráli drtivě socialisté. Pravice si volby prohrála sama tím, jak o atentátech referovala: za viníky totiž označila baskickou organizaci ETA, protože to pro ni bylo politicky výhodnější než ukázat na muslimské teroristy. Jenže do voleb už bylo jasné, že lže. Kdyby pravice přiznala od začátku, oč jde, mohla volby vyhrát.

Smutné je, že od roku 2004 se politici nepoučili a důvěru občanů ztrácejí lhaním, zamlčováním a cenzurou faktů. Vraždí kamiony, nože, pušky, sekery, mačety, případně psychicky narušení, Francouzi a Belgičané se jmény Ahmed, Muhammad, Fatmir, v nedávném případě dokonce vraždil „Jugoslávec“. Příště bude vraždit Sovět, Rakousko-Uherský občan, nebo Kelt.

Politická korektnost raději obkreslí čin směšnými a neudržitelnými termíny, než aby přiznala, že za teroristickým činem v Evropě stál pravověrný muslim a vždy šlo o xenofobní zločin z nenávisti proti víře a skupině obyvatel.

Doporučuji shlédnout video ke smutnému výročí, ze kterého se bohužel multikulturalisté nepoučili… https://www.stream.cz/slavnedny/10016355-den-teroristickych-utoku-v-madridu-11-brezen-2004

 


https://cs.wikipedia.org/wiki/Bombov%C3%A9_%C3%BAtoky_na_madridsk%C3%A9_vlaky_2004

https://xman.idnes.cz/teroristicke-utoky-po-11-zari-2001-d3p-/xman-styl.aspx?c=A120910_141258_xman-styl_fro