A dost! Defend Europe vlastními silami zasáhnou u libyjských břehů proti pašerákům lidí.

FAKE NEWS: „neonacisté si pronajali loď, budou útočit na lodi převážející uprchlíky. Byli zadrženi na Kypru, skončili jako pašeráci lidí.“ Jaká je realita mimo zprávy angažovaných médií?

Organizace Defend Europe vysílá loď C-Star, která bude spolupracovat s libyjskou pobřežní stráží a vracet vylovené lidi do Libye.

„Úkolem je rozbít spolupráci pašeráckých neziskovek s mafií. Křižujeme na hlanici libyjských vod, když uvidíme loď s ilegály, zavoláme libyjskou pobřežní hlídku, která migranty doveze zpět na pobřeží. Chráníme tím migranty, aby se netopili ve Středozemním moři. Zachraňujeme lidské životy“.

http://www.dailymail.co.uk/news/article-4688712/amp/Group-patrol-Mediterranean-stop-migrants-reaching-EU.html

Loď zafinancovali z příspěvků vybraných přes „kickstarter“ – mají tam momentálně 160 tisíc dolarů. Projekt, který bude aktivně bránit pašerácké mafii dovážet tisíce Afričanů do Evropy a tak suplovat roli neschopné EU, podpořily stovky lidí z celé Evropy.

https://www.wesearchr.com/bounties/defend-europe-identitarian-sar-mission-on-the-libyan-coast

Projekt je samozřejmě trnem v oku všech „vítacích“ aktivistů netolerujících jiný názor a cílem desítek útoků a trestních oznámení.

Události vyvrcholily oznámením, že „pravicoví extremisté“ skončí dřív než vyrazili. Byli totiž prý zatčeni na Kypru, protože za peníze převáželi uprchlíky.

No a realita? Co se opravdu stalo?

Na pronajaté lodi, která se teprve chystala své nové nájemce nabrat, se nacházelo v rámci praxe 20 kadetů ze Srí Lanky, kteří se s lodí doplavili až na Kypr. Tam cestu skončili, jak bylo v plánu. Na letišti při návratu domů se ovšem nechalo pět z dvaceti kadetů „někým“ přesvědčit, aby neletěli na Srí Lanku, ale požádali o azyl. To vše poté, co se setkali s lokální aktivistkou za lidská práva Faikou Pasovou. Kapitán tak mohl být obviněn z pašování ilegálů za peníze a podezření z padělání dokumentů.

„Neziskovky obvinily svoje odpůrce z toho co sami dělají a doufaly, že on za to půjde na rozdíl od nich sedět.“ skepticky glosuje situaci facebookový komentář.

http://www.lidovky.cz/identitari-chteli-vracet-bezence-misto-toho-sami-prevazeli-uprchliky-ze-sri-lanky-g2j-/zpravy-svet.aspx?c=A170801_110706_ln_zahranici_fas

https://www.theguardian.com/world/2017/jul/27/anti-migrant-boat-crew-arrested-famagusta-cyprus-people-smuggling

http://antifa.cz/content/jak-identitari-ztroskotali

Zadržení ovšem nemělo dlouhé trvání, nepodložené obvinění se neprokázalo a loď Defend Europe byla kyperskými autoritami propuštěna.

„Identitáři“ se nalodili a vyrazili směr Libye, kde nemají v plánu nikoho potápět, ale monitorovat ve spolupráci s Libyjskou pobřežní stráží pohyb pašeráckých lodí a lodí neziskovek. Jasně přitom deklarovali, že případné „trosečníky“ budou taktéž zachraňovat, jak jim velí námořní právo, ale vozit je budou zpět odkud přišli.

http://m.ilgiornale.it/news/2017/07/28/cipro-rilasciata-nave-di-destra-smentite-le-bufale-delle-ong/1425614/

„Ono totiž, pokud pašeráci dostávají od jednoho uprchlíka tisíc dolarů a jestliže doposud jen do Itálie připlulo 600 tisíc lidí, tak se bavíme o kšeftu minimálně za 600 milionů dolarů. A ty velké lodě dobrotivých humanistů, které vyzvedávají uprchlíky na gumových člunech pár kilometrů od břehu a následně je vezou několik set kilometrů k břehu Sicílie, nejezdí na vzduch a jejich provoz dost stojí a někdo to musí platit… Nicméně to jsou jen spekulace.

Smutná a jistota je, že mainstreamová média už několik měsíců nestydatě lžou o osudu a misi lodě C-Star a svoje lži doplňují obrázky kulometů a pirátských džunek.“

Možná jsou aktivisté z Defend Europe a Generace Identity nějakým způsobem napojeni na pravicové extremisty, možná je to jen další nálepka, nevím a pro tuto chvíli to není zase tak podstatné. „Podstatné je to, že vysláním lodi nedělají nic nezákonného a to co o nich píše Guardian, Antifa a drtivá většina médií, jsou naprosto absurdní lži, které se dají ověřit třeba prostým pohledem na twitter Defend Europe. Tam se celá posádka vzápětí po zprávách o jejich údajném zatčení vyfotila na palubě uprostřed moře. A člověk už si musí být hodně jistý, že jsou jeho čtenáři naprostí debilové, nebo musí být sám úplný debil, aby lhal takhle nepokrytě.

Žurnalistika je mrtvá. Teď už máme jen propagandu.

Na základě téle propagandy, ale loď, jejíž posádka se (zatím) naprosto ničeho nedopustila, nemůže nikde v EU přistát, členové DE jsou sledování Interpolem, v každé destinaci jsou vyslýcháni policíí, levicoví aktivisti jim vyhrožují smrtí. A to vše na základě zcela lživých informací z médií pocházejících od aktivistů.“

Upraveno s využitím FB komentáře Daniela Vávry a monitoringu tisku Carmen Tourki.
…….

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. Otto Jakubec napsal:

    Tak pokud by mne nezlobily ukrutně nohy,tak bych i ve svých 75ti letech šel na pomoc této aktivitě. Tak zvané Neziskovky si udělaly z přivážení migrantů(což dle mého mínění žádní migranti nejsou ale pravý název by měl znít utajená Islámská armáda) výnosný obchod a celá Evropa pod vedením Německa jim dává peníze, kterých se neodostává na zdravotnictví,sociální služby, důchody atd..atd. prostě na spoustu rezortů pro trvalé obyvatel. Většina důchodců u nás živoří a ceny všeho jsou lichvářské. Je to jednoduše spiknutí proti Evropským národům,které, pokud se nestane zázrak tak zlikviduje Evropu jako takovou a jak jsme ji znali a známe. Především paní Merklová a její kývalové by měli stanout před lidovým soudem a armáda by měla pomoci Islamisty zatlačit zpět do středozemního moře bez ohledu na lidské oběti. Nemají tu co pohledávat. My jim taky neobsazujeme jejich rodnou zem a nevnucujeme náš styl života a naše náboženství. Nakonec budem ještě možná prosit Rusko o pomoc, protože Amerika se na nás všechny vykašle. Ti si svůj prostor hlídají jako oko v hlavě a dobře dělají.